Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdenka Trvalcová se narodila 23. dubna 1982 v malé slovenské vesničce Žarnovica u Žiaru nad Hronom. V patnácti letech začala studovat obor operní zpěv na Konzervatoři v Bratislavě, v roce 2001 maturovala. V roce 2002 se zúčastnila konkurzu do muzikálu Kleopatra do role Octavie, kde se alternovala se Zuzkou Norisovou a Sylvou Schneiderovou. Od července téhož roku začala hrát společně s Radkou Fišarovou v muzikálu Edith Piaf-vrabčák z předměstí, kdde si hráje Edith Piaf, kterýs e hrál také v Praze.

Také začala studovat na filozofické fakultě. V roce 2003 se objevila v Divadle brodway v další muzikálové roli a to jako Julča a Terea v muzikálu Rebelové, zahrála si také Olympic, jak se lítá vzhůru. Teď studuje na konzervatoři j.Ježka u profesora E.Klezly. Do 18. června tohoto roku jsme ji mohli vidět jako Constance v muzikálu Tři mušketýři( opět se sešla se Z.Norisovou,též v muzikálu Rebelové a také se S.Laurinovou), od 28. září se vrácí muzikál kleopatra na prkna Divadla Brodway, kde si opět zahraje Octavii tentokrát se Z.Norisovou a Š.Vaňkovou.

Od podzima 2006 učínkuje v muzikálu Golem v divadle Hybernia, od února 2007 v muzikálu Angelika v Divadle Broadway a od 29.2.2008 v obnoveném muzikálu Tři Mušketýři, tentokrát v divadle Hybernia.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář